Super tipy
Last Minute info
Zaregistrujte sa a my Vám zašleme aktuálny Last Minute na Váš email


Kontakt
0915 836 563
045 532 5579

email: info@ckalexia.sk
Po-Pi: 9:00 - 17:00

Bonus a súťaž

Každý objednávateľ, ktorý si počas roka 2012 objedná zájazd z našej webovej ponuky získava bonus vo forme zľavy z ďalšieho zájazdu zakúpeného v roku 2012 z portálu ckalexia.sk.

Viac info...

O nás

Prevádzkovateľom portálu CKALEXIA.SK je cestovná agentúra CK ALEX, ktorá je autorizovaným predajcom zájazdov renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom trhu, s ktorými má uzatvorenú riadnu zmluvu o predaji zájazdov. CK ALEX pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2004.

Vybraný zájazd si môžete na našich stránkach priamo objednať a zakúpiť za rovnakú cenu, ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd organizuje. Na jednom mieste si tak môžete vybrať svoju dovolenku z aktualizovanej ponuky katalógových i akciových zájazdov viacerých cestovných kancelárií.

Zaoberáme sa tiež predajom leteniek, ktoré si môžete samostatne a jednoducho rezervovať cez náš rezervačný systém.

V prípade záujmu zabezpečujeme aj skupinové, kongresové, firemné pobyty, atď. Na požiadanie Vám vypracujeme aj „dovolenku na mieru“.

Dúfame, že Vám naša webstránka uľahčí, poradí a pomôže vybrať ten správny zájazd z pohodlia Vášho domova či kancelárie, aby ste prežili „dovolenku Vašich snov“.

V prípade, že ste nenašli ponuku alebo informáciu, ktorú ste hľadali, kontaktujte nás na našej emailovej adrese: info@ckalexia.sk a Vašu požiadavku sa budeme snažiť vybaviť čo najskôr.

 

Spolupracujeme s cestovnými kanceláriami

Hydrotour
Globtour
Eso Travel
Satur
Fifo
Bubo
Firotour
Alex tour
My Way
Ruefa Reisen
Azur Reisen
Leonardo
Aeolus
Turancar
TUI
Medina
Solartour
Gulet
Kartago
Take Off
Ludor
Best Choice
TIP travel
A-Tour
Jazz Welt
Tiptour
Aquamarin
LIPA
Hechter
 
CK Lymos
Vítkovice tour
a ďalšie ...