Super tipy
Last Minute info
Zaregistrujte sa a my Vám zašleme aktuálny Last Minute na Váš email


Kontakt
0915 836 563
045 532 5579

email: info@ckalexia.sk
Po-Pi: 9:00 - 17:00

Bonus a súťaž

Každý objednávateľ, ktorý si počas roka 2012 objedná zájazd z našej webovej ponuky získava bonus vo forme zľavy z ďalšieho zájazdu zakúpeného v roku 2012 z portálu ckalexia.sk.

Viac info...

Chorvátsko » Kvarner, Opatija » Grand Hotel Adriatic I ****
Poloha

Grand Hotel Adriatic I 4* sa nachádza v letovisku Opatija. Hotel je situovaný v rušnejšej časti letoviska. Centrum letoviska Opatija je vzdialené len 5 minút pešou chôdzou. Poloha hotela sa pýšy výhľadom na Kvarnerský záliv. Hotel je vzdialený od kamienkovej pláže len 50 metrov. Neďaleko od hotela sa nachádza malý prístav.

Ubytovanie

K dispozícii sú: superior dvojlôžkové izby s výhľadom na more alebo krajinu. Možnosť jednej prístelky.
Každá izba má k dispozícií klimatizáciu, sušič vlasov, pripojenie na WiFi, súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, trezor, satelitnú TV, telefón.

Služby hotela

recepcia, bar, reštaurácia, vnútorný bazén, sauna, SPA, masáže, slnečná terasa, pripojenie na WiFi, trezor

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia.

Doprava

Individuálna doprava

Cena zahŕňa

ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, miestna taxa približne 1 € /osoba/noc, osoba od 12 – 18 rokov 0,50 €/noc, deti do 12 rokov zadarmo

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Ubytovanie:
Grand Hotel Adriatic II *** od 275 €
Grand Hotel Adriatic I **** od 346 €

Kvarnerská riviéra je úzky pruh pobrežia, nad ktorým sa vypínajú svahy masívu Učka. Je to oblasť tradičných kúpeľných miest od Lovranu, Ičiči a Opatije, cez najvýznamnejší prístav Rijeku až po CRIKVENICU, SELCENOVI VINODOLSKI a Karlobag s desiatkami obývaných i neobývaných ostrovov. Najväčším a zároveň najbližším stredoeurópskym ostrovom na Jadrane je ostrov KRK, ktorý s pevninou spája most (Krčki most) pri obci Kraljevica. Známe sú letoviská MALINSKA, NJIVICE, ŠILO a BAŠKA. Kopcovitý, vápencový ostrov RAB je považovaný za jeden z najpríťažlivejších na Jadrane. Leží medzi ostrovmi Krk na severe a Pag na juhu. Hlavnými letoviskami sú RAB, Lopar, SUHA PUNTA a atraktívna dlhá piesočnatá pláž s borovicovým lesom RAJSKA PLAŽA. Na ostrov Rab sa dostanete trajektom z Jablanaca (na pevnine) alebo trajektom z Bašky (z ostrova Krk). Ostrov PAG je spolu s Cresom a Hvarom jedným z najdlhších ostrovov Jadranu. Pag je známy výrobou syra („paški sir” – veľmi podobný parmezánu) a vyhľadávaný pre krásne štrkové pláže. Najznámejšie letoviská na ostrove sú hlavné mesto ostrova PAG a NOVALJA. Na Pag sa dostanete trajektom z prístaviska Prizna (14 km od Karlobagu) alebo asi 30 km severne od Zadaru spája ostrov s pevninou most.

Fakultatívne výlety
Cieľom mnohých organizovaných výletov loďou sú ostrovy západnejšie a južnejšie od Lošinja. Najobľúbenejším z týchto ostrovov je práve Ilovik, ktorý je známy ako raj kvetov. Hortenzie, ruže, olenadre a iné okrasné kvetiny zdobia azda každý dom rovnomenného hlavného mesta ostrova. Tí, ktorí plánujú výlet aj skúpaním dajú prednosť ostrovom Susak a Unije. V Susaku je aj pisočnata pláž.

Dovolenkárov lákajú aj výlete loďou na ostrov Cres, spojené s návštevou historického mestečka Osor s množstvom pamiatok z rímskeho obdobia.

A ku klasikám pri výletoch počas pobytu v Chorvátsku, ktoré si môžete vychutnať aj počas pobytu na ostrove Lošinj patria: rybací piknik - celodenný výlet loďou s hudbou, občerstvením a aktívnym rybolovom, poznávacia "Panorama tour", čo je celodenný výlet loďou pozdĺž ostrovov s občerstvením a zástavkami na kúpanie v inak nedostupných romantických zátokách.

Opatija

Opatija sa svojím šľachtickým rakúsko-uhorským duchom, ktorý sa dnes vznáša nad týmto mestečkom a po 120 rokoch je ideálnym výberom pre všetkých tých, ktorí hľadajú luxus a rozkoš. Opatiju často nazývajú “chorvátskym Monte Carlom”, kde mondénne vily a prepychové hotely poskytujú ubytovanie hosťom, ktorý si vychutnávajú miernu klímu na terase niektorej z početných kaviarní v tradičnom štýle. Mladí čoraz častejšie tanec v diskotékach menia za pitie kokteilov v niektorom z lounge barov. Opatija je synonymom luxusu a pravým výberom pre tých, ktorí sa na svojej dovolenke chcú dobre zabaviť a pritom mať príležitosť pocítiť duch tradície.
Vďaka svojej polohe na samej riviére, má Opatija mnohé pláže od tých, ktoré sú úplne upravené pre kúpanie, teda betónové terasy určené tím, ktorí majú na pláži radi úplný komfort, až po skryté zátoky, kde si môžu nájsť svoje miesto milovníci nedotknutej prírody. Mošćenička Draga je známa svojou 2 km dlhoou kamienkovou plážou a výborným výberom pre dovolenku s deťmi.

Termín Počet dní Strava Odchod Cena

Cena zahŕňa: zvolený typ ubytovania, stravovania, príp. dopravy za dospelú osobu

Cena nezahŕňa: poistenie insolventnosti, komplexné poistenie, víza, pobytovú taxu, príplatok za jednoposteľovú izbu, príplatok za výhľad na more, príplatok za detskú postieľku a iné;
pri autobusovej doprave: poplatok za nástupné miesto, miestenku
pri leteckej doprave: palivové, servisné a manipulačné poplatky.

V cenovej kalkulácii pre konkrétny termín sú jednotlivé poplatky presne uvedené!