Super tipy
Last Minute info
Zaregistrujte sa a my Vám zašleme aktuálny Last Minute na Váš email


Kontakt
0915 836 563
045 532 5579

email: info@ckalexia.sk
Po-Pi: 9:00 - 17:00

Bonus a súťaž

Každý objednávateľ, ktorý si počas roka 2012 objedná zájazd z našej webovej ponuky získava bonus vo forme zľavy z ďalšieho zájazdu zakúpeného v roku 2012 z portálu ckalexia.sk.

Viac info...

Malta » St. Pauls Bay » Porto Azzurro Apartments ***
Poloha

Hotel Porto Azzurro Apartments sa nachádza v ohromujúcom prostredí, v okolí zálivu St Paul's Bay, na ostrove Malta. Priateľský personál v kombinácii s príjemným prostredím a dych-vyrážajúcim výhľadom zaručujú príjemný pobyt a príjemnú dovolenku. Komplex sa nachádza v pešej vzdialenosti od obchodov, reštaurácií, vodných športov, autobusovej zastávky a prímorskej promenády. Len pár kilometrov od hotela narazíte na dve piesočnaté pláže zálivu Golden Bay a zálivu Mellieha. Asi 15-20 minút jazdy od Xemxija Valley môžete navštíviť ostrov Gozo a Comino, cez kanál Gozo sa trajektom dopravite do mesta Cirkewwa.

Ubytovanie

K dispozícii sú: štúdio pre 1 -2 osoby, jednospálňové apartmány s možnosťou dvoch prísteliek.
Všetky izby sú priestranné a majú výhľad na bazén alebo na krajinu. Všetky izby sú plne vybavené balkónom, klimatizáciou, kúpeľňou so sprchou, TV so satelitným príjmom, rádiom, trezorom a telefónom s priamou voľbou.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, TV salónik, internet café, telefónne automaty, herňa, služba stráženia detí, práčovňa, samoobsluha, úschovňa batožiny, požičovňa áut, zmenáreň a taxi služba. Vonkajší bazén s časťou pre deti, krytý vyhrievaný bazén, masáž, vírivka, Jacuzzi, sauna a Fitnes centrum.

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky.
Komplex má 2 hlavné reštaurácie ponúkajúce medzinárodnú kuchyňu na raňajky, obed a večeru. Jedna z reštaurácií má pizza menu. Dva hotelové bary ponúkajú občerstvenie, nápoje a výhľad na more.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Ubytovanie:
Porto Azzurro Apartments *** od 473 €
Termín Počet dní Strava Odchod Cena

Cena zahŕňa: zvolený typ ubytovania, stravovania, príp. dopravy za dospelú osobu

Cena nezahŕňa: poistenie insolventnosti, komplexné poistenie, víza, pobytovú taxu, príplatok za jednoposteľovú izbu, príplatok za výhľad na more, príplatok za detskú postieľku a iné;
pri autobusovej doprave: poplatok za nástupné miesto, miestenku
pri leteckej doprave: palivové, servisné a manipulačné poplatky.

V cenovej kalkulácii pre konkrétny termín sú jednotlivé poplatky presne uvedené!