Super tipy
Last Minute info
Zaregistrujte sa a my Vám zašleme aktuálny Last Minute na Váš email


Kontakt
0915 836 563
045 532 5579

email: info@ckalexia.sk
Po-Pi: 9:00 - 17:00

Bonus a súťaž

Každý objednávateľ, ktorý si počas roka 2012 objedná zájazd z našej webovej ponuky získava bonus vo forme zľavy z ďalšieho zájazdu zakúpeného v roku 2012 z portálu ckalexia.sk.

Viac info...

Španielsko » Ibiza, Es Cana » Azuline Coral Beach Hotel ***
Poloha

3-hviezdičkový Azuline Coral Beach Hotel je umiestnený v pokojnej turistickej oblasti Es Cana na severozápade ostrova. Nechádza sa priblížne 100 metrov od piesočnatej pláže. Hotel je výborný rovnako pre páry ako pre rodiny s deťmi. V blízkosti hotela sa nachádza množstvo barov, kaviarni a bohatý nočný život.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky.
Hotel má k dispozícií 255 izieb. Izby sú zariadené v príjemných farbách a sú priestranné. Výhľad z izieb je smerovaný do záhrady hotela kde sa nachádzajú bazény. Každá izba obsahuje súkromnú terasu alebo balkón, klimatizáciu, kompletne zariadenú kúpeľňu, WiFi pripojenie, TV so satelitným pripojením, telefón, trezor, stôl a stoličku. 

Služby hotela

Hlavna bufetová reštaurácia, snack bar pri bazéne, terasa so zábavnými večernými akciami, vonkajší bazén a vírivka, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, stolové hry a herne, animačný tím,  pre deti mini klub (4-12 rokov), 24 hodinová recepcia, upratovanie, zmenáreň, WiFi internet, výťah, autopožičovňa, úschovňa batožín a k dispozícii je bezplatné verejné parkovisko.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, all inclusive.
Raňajky, obed a večera - reštaurácia, denne.
Občerstvenie, denne: 11:00-22:00.
Popoludňajšie občerstvenie; popoludňajší čaj; prestávka na kávu, denne: 16:00-17:00. Zmrzlina iba pre deti, denne: 11:00-22:00.
Nápoje: alkohlické a nealkoholické nápoje.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti
 

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Ubytovanie:
El Pinar Apts *** od 197 €
Azuline Coral Beach Hotel *** od 268 €
Ses Savines Hotel *** od 285 €

Ibiza ponúka nerušený odpočinok, kultúrne a historické pamiatky, ako aj bohatú zábavu, ktorá je preslávená po celom svete. Príjemne vás prekvapia nádherné pieskové pláže vhodné pre rodiny s deťmi, pláže so športovými aktivitami, pláže pokojné ale aj rušné. Ibiza vám dodá energiu, pre ktorú sa sem určite vrátite.

Baleárske ostrovy sa nachádzajú v západnom Stredomorí a patria k najznámejším súostroviam v Stredozemnom mori. Tvoria ich štyri ostrovovy z čoho Ibiza je tretím najväčším. Leží iba 87 km od španielskej pevniny a 82 km od Malorky. Ostrov má subtropické stredomorské podnebie. Má 300 slnečných dní, ideálnym obdobím na dovolenku je máj až november.Nachádzajú sa tu krásne pieskové pláže, za ktoré Ibiza dostala modrú vlajku EÚ za čistotu vody a kultúrnosť prostredia. Na ostrove sa ročne vyťaží asi 100 000 ton soli, ktorá sa považuje za najlepšiu v celom Stredomorí.

Ibiza, za ktorej menom sa ukrýva fenický boh Bes, bola prvým baleárskym ostrovom, na ktorom vyrástlo dôležité mesto Eivissa, ktoré sa neskôr stalo hlavným mestom. Práve toto mesto sa považuje za najkrajšie mesto ostrova. Je tiež jedným z mála miest, kde púnska kultúra dokázala spolunažívať s rímskou. Týmto kultúram dnes vďačíme za ojedinelé archeologické skvosty, ktoré sú pýchou celého Stredomoria. Ibiza bola objavená asi 700 rokov pred n.l.. Charakteristickou dominantou je stredoveká pevnosť, obkolesená mohutnými kamennými stenami. V roku 1999 bola Ibiza organizáciou UNESCO vyhlásená za súčasť svetového kultúrneho dedičstva.

Za miestnymi jedlami sú ukryté zvyky, ktoré sa na ostrov dostali z ďalekých krajín. Féničania naučili ostrovanov soliť a sušiť ryby, Gréci pripravovali aromatické jedlá, opražené ryby a údeniny, moslimovia ju obohatili o zeleninu a strukoviny. Pred hlavným jedlom sa podáva typická cesnaková pomazánka - allioli a ako aperitív Hierbas, likér z výťažku byliniek. Kvalitné španielske vína určite spríjemnia každý obed či večeru.

Zobraziť fakultatívne výlety!

Cala Llonga

Letovisko je vzdialené od medzinárodného letiska preiblížne 25 kilometrov a nachádza sa vo východnej časti ostrova. Letovisko Cala Llonga pozostáva z niekoľkých hotelových komplexov, z množstva reštaurácií, niekoľkých barov a obchodíkov. Sú tu piesočnaté pláže. Je tu plytká zátoka, ktorá vyhovuje najmä rodinám s malými deťmi. Nachádza sa tu malebná zátoka, ktorá je obklopená krásnymi píniovými kopcami. Na Cala Llonga je množstvo obchodov, supermarketov, barov, kaviarničiek a záhradných reštaurácií. Toto stredisko je navštevované hlavne rodinami s deťmi.

San Antonio Bay

San Antonio Bay je situované v západnej časti hotela. Letovisko je vzdialené od medzinárodného letoviska priblížne 20 kilometrov. Táto čas ostrova je mimoriadne hlučná a bohatá na nočný život. V okolí je množstvo nočných barov a klubov, reštaurácie, kaviarne obchody so suvenírmi a trhy. Pláže sú piesočnaté s bielým jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. More je čisté a priezračné.

Termín Počet dní Strava Odchod Cena
17. 10. 2019 8 P VIE 296,-
17. 10. 2019 8 AI VIE 362,-
18. 10. 2019 8 P VIE 308,-
18. 10. 2019 8 AI VIE 374,-

október

Cena zahŕňa: zvolený typ ubytovania, stravovania, príp. dopravy za dospelú osobu

Cena nezahŕňa: poistenie insolventnosti, komplexné poistenie, víza, pobytovú taxu, príplatok za jednoposteľovú izbu, príplatok za výhľad na more, príplatok za detskú postieľku a iné;
pri autobusovej doprave: poplatok za nástupné miesto, miestenku
pri leteckej doprave: palivové, servisné a manipulačné poplatky.

V cenovej kalkulácii pre konkrétny termín sú jednotlivé poplatky presne uvedené!