Super tipy
Last Minute info
Zaregistrujte sa a my Vám zašleme aktuálny Last Minute na Váš email


Kontakt
0915 836 563
045 532 5579

email: info@ckalexia.sk
Po-Pi: 9:00 - 17:00

Bonus a súťaž

Každý objednávateľ, ktorý si počas roka 2012 objedná zájazd z našej webovej ponuky získava bonus vo forme zľavy z ďalšieho zájazdu zakúpeného v roku 2012 z portálu ckalexia.sk.

Viac info...

Chorvátsko » Istria, Umag » Sol Stella Maris ***
Poloha

Apartmánový komplex Sol Stella Maris sa nachádza v letovisku Umag, približne 2 km od centra mestečka kam premáva turistický vláčik. Kamienková pláž s betónovými plátmi s pozvoľným vstupom do vody je vzdialená 80-300 m (v závislosti od vzdialenosti ubytovania). Ležadlá a slnečníky sú za poplatok. Vedľa rezortu je Medzinárodné tenisové centrum s 15 kurtami s antukovým povrchom a osvetlením, tenisovou školou a centrálnym kurtom s 3 500 miestami pre divákov.

Ubytovanie

K dispozícii sú jednospálňové apartmány pre max. tri osoby.
Apartmány sú vybavené satelitnou TV, telefónom, kuchyňou a terasou/balkónom.

Služby hotela

dva bazény, detský klub, tenisové kurty, trezor na recepcii (za poplatok) a súkromné mólo, detské ihriská, tobogan, malé obchodné centrum Laguna s reštauráciou priamo na pláži, pizzeria, cukráreň, pošta, banka, internet, ihrisko na volejbal a hádzanú, stolný tenis, minigolf, jazdecké a potápačské centrum, požičovňa bicyklov, tanečné terasy a diskotéka, na pláži možnosť vodných športov.

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky, polpenzia.
Raňajky a večere sú podávané formou bufetu v reštaurácii.

Doprava

Individulána doprava.

Cena zahŕňa

ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, miestna taxa približne 1 € /osoba/noc, osoba od 12 – 18 rokov 0,50 €/noc, deti do 12 rokov zadarmo

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Ubytovanie:
Hedera Hotel *** od 193 €

Najväčší polostrov Jadranu je najživšou a turisticky najvyspelejšou oblasťou Chorvátska. Vstupnou bránou na Istriu je stredoveké mestečko UMAG, ktorého história siaha do rímskych čias. Malebné mestečko NOVIGRAD priťahuje svojou históriou, ešte z čias benátskej republiky sa tu zachovali opevnenia. POREČ je najznámejšie a najvyhľadávanejšie mestečko, ktoré predstavuje jedno z najstarších osídlení istrijského polostrova. VRSAR je mestečkom s typickou atmosférou stredomorskej rybárskej osady, prírodne chráneným malebným prístavom a množstvom okolitých zelených ostrovčekov. ROVINJ nazývaný aj „Perla Istrie“ je určite jedno z najromantickejších mestečiek celého pobrežia. Kamenné domy, úzke uličky a schodištia lákajú k prechádzkam starými časmi. PULA je najstaršie a najväčšie mesto istrijského polostrova, ktorým prešli dejiny a do dnešnej doby môžeme obdivovať jeho pamiatky. Medzi najznámejšie patrí Koloseum – nádherný rímsky amfiteáter z 1. storočia. Desať kilometrov od Puly leží malá rybárska obec a zároveň najväčšie turistické centrum v okolí – MEDULIN. K vyhľadávaným letoviskám na Istrii patrí aj RABAC, z ktorého je nádherný výhľad na Kvarnerský záliv.

Rabac

Patrí dnes k najnavštevovanejším letoviskám východného pobrežia Istrie. Nad Rabacom sa vypína staroveké mesto Labin, ktoré je nádherným príkladom istrijského opevneného mesta s mnohými zákutiami a uličkami. Rabac žije hlavne turistickým ruchom, nájdete tu priezračné more, malé zátoky, stredomorskú vegetáciu, mnoho útulných reštaurácií s Istrijskou kuchyňou a široké športové zázemie.

Termín Počet dní Strava Odchod Cena

Cena zahŕňa: zvolený typ ubytovania, stravovania, príp. dopravy za dospelú osobu

Cena nezahŕňa: poistenie insolventnosti, komplexné poistenie, víza, pobytovú taxu, príplatok za jednoposteľovú izbu, príplatok za výhľad na more, príplatok za detskú postieľku a iné;
pri autobusovej doprave: poplatok za nástupné miesto, miestenku
pri leteckej doprave: palivové, servisné a manipulačné poplatky.

V cenovej kalkulácii pre konkrétny termín sú jednotlivé poplatky presne uvedené!