Super tipy
Last Minute info
Zaregistrujte sa a my Vám zašleme aktuálny Last Minute na Váš email


Kontakt
0915 836 563
045 532 5579

email: info@ckalexia.sk
Po-Pi: 9:00 - 17:00

Bonus a súťaž

Každý objednávateľ, ktorý si počas roka 2012 objedná zájazd z našej webovej ponuky získava bonus vo forme zľavy z ďalšieho zájazdu zakúpeného v roku 2012 z portálu ckalexia.sk.

Viac info...

Chorvátsko » Istria, Pula » Brioni Hotel **
Poloha

Brioni Hotel sa nachádza v dedinke Verudela, 4 km od letoviska Pula, na pobreží Istrie. Hotel s výhľadom na úžasné, jasno modré Jadranské more, je spojený s počtom pobrežných terasovitých pláží. Je situovaný priamo na pláži v tichšej časti poloostrova v lesoparku. Najbližšia pláž je skalnato-kamenistá s upravenými platňami. Približne 100 m od hotela sa nachádza nádherná kamienková pláž.

Ubytovanie

K dispozícii sú dvojlôžkové izby.
Tento rodinne orientovaný hotel sa skladá zo štyroch budov, ktoré ponúkajú 220 izieb. Všetky izby majú balkón s posedením, kúpeľnu so sprchou a toaletou, telefón, SAT TV.

Služby hotela

vonkajší bazén, vnútorný bazén, hotelové animácie, recepcia, reštaurácia, zmenáreň, aperitív bar, TV sála, internetový kútik, letná terasa s posedením a výhľadom na more, bazén s morskou vodou, vyhrievaný vnútorný bazén s morskou vodou, ležadlá a slnečníky (za poplatok), konferenčná sála, obchod so suvenírmi, diskotéka, sauna, masáže, parkovanie pred hotelom.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia.
Bohaté raňajky a večere podávané formou bufetu sú servírované v hotelovej reštaurácii.

Doprava

Individulána doprava.

Cena zahŕňa

ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, miestna taxa približne 1 € /osoba/noc, osoba od 12 – 18 rokov 0,50 €/noc, deti do 12 rokov zadarmo

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Ubytovanie:
Hedera Hotel *** od 193 €

Najväčší polostrov Jadranu je najživšou a turisticky najvyspelejšou oblasťou Chorvátska. Vstupnou bránou na Istriu je stredoveké mestečko UMAG, ktorého história siaha do rímskych čias. Malebné mestečko NOVIGRAD priťahuje svojou históriou, ešte z čias benátskej republiky sa tu zachovali opevnenia. POREČ je najznámejšie a najvyhľadávanejšie mestečko, ktoré predstavuje jedno z najstarších osídlení istrijského polostrova. VRSAR je mestečkom s typickou atmosférou stredomorskej rybárskej osady, prírodne chráneným malebným prístavom a množstvom okolitých zelených ostrovčekov. ROVINJ nazývaný aj „Perla Istrie“ je určite jedno z najromantickejších mestečiek celého pobrežia. Kamenné domy, úzke uličky a schodištia lákajú k prechádzkam starými časmi. PULA je najstaršie a najväčšie mesto istrijského polostrova, ktorým prešli dejiny a do dnešnej doby môžeme obdivovať jeho pamiatky. Medzi najznámejšie patrí Koloseum – nádherný rímsky amfiteáter z 1. storočia. Desať kilometrov od Puly leží malá rybárska obec a zároveň najväčšie turistické centrum v okolí – MEDULIN. K vyhľadávaným letoviskám na Istrii patrí aj RABAC, z ktorého je nádherný výhľad na Kvarnerský záliv.

Rabac

Patrí dnes k najnavštevovanejším letoviskám východného pobrežia Istrie. Nad Rabacom sa vypína staroveké mesto Labin, ktoré je nádherným príkladom istrijského opevneného mesta s mnohými zákutiami a uličkami. Rabac žije hlavne turistickým ruchom, nájdete tu priezračné more, malé zátoky, stredomorskú vegetáciu, mnoho útulných reštaurácií s Istrijskou kuchyňou a široké športové zázemie.

Termín Počet dní Strava Odchod Cena

Cena zahŕňa: zvolený typ ubytovania, stravovania, príp. dopravy za dospelú osobu

Cena nezahŕňa: poistenie insolventnosti, komplexné poistenie, víza, pobytovú taxu, príplatok za jednoposteľovú izbu, príplatok za výhľad na more, príplatok za detskú postieľku a iné;
pri autobusovej doprave: poplatok za nástupné miesto, miestenku
pri leteckej doprave: palivové, servisné a manipulačné poplatky.

V cenovej kalkulácii pre konkrétny termín sú jednotlivé poplatky presne uvedené!