Super tipy
Last Minute info
Zaregistrujte sa a my Vám zašleme aktuálny Last Minute na Váš email


Kontakt
0915 836 563
045 532 5579

email: info@ckalexia.sk
Po-Pi: 9:00 - 17:00

Bonus a súťaž

Každý objednávateľ, ktorý si počas roka 2012 objedná zájazd z našej webovej ponuky získava bonus vo forme zľavy z ďalšieho zájazdu zakúpeného v roku 2012 z portálu ckalexia.sk.

Viac info...

Grécko » Atika, Aténska riviéra » Emmantina Hotel ****
Poloha

Glyfada, umiestnená na aténskej riviére hlavného mesta Grécka, je domovom pre luxusný Emmantina Hotel, ktorý srdečne uvíta voľnočasových dovolenkárov a aj obchodných návštevníkov. Pláž sa nachádza neďaleko od hotela, nie je vybavená lehátkami ani slnečníkmi a miestami može byť kamienková. Približne 20 min. peši od hotela sa nachádza pekná piesočná pláž Glyfada Asteria, ktorá je skvelá najmä pre rodiny s deťmi. Poplatok za vstup je 5 €/os. a to vrátane použitia lehátka a zdieľaného slnečníka.
Hotel sa nachádza 25 km od medzinárodného letiska v Aténach, iba 200 m od námestia Glyfada a tiež od pláže, 15 km od centra mesta Atény (električkou sa do centra - námestie Syntagma, dostanete cca za 60 min.), 12 km od prístavu Piraeus. Autobusová zastávka a zastávka električky sa nachádzajú pri hoteli.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky.
Hotelové izby majú príjemný interiér v stredomorskom štýle bielych farieb, závesy a prikrývky pridávajú teplú bohatú farbu. Izby sú zariadené moderným nábytkom; funkcie izieb zahŕňajú zariadený balkón, individuálne ovládanú klimatizáciu, kúpeľňu s vaňou alebo hydromasážnou sprchou, telefón, sušič vlasov a vybavenie, vysokorýchlostný internet, TV s miestnymi a medzinárodnými kanálmi, priama telefónna linka, chladnička, prístup do izby na elektronickú kartu.

Služby hotela

24 hod. recepčné služby, upratovanie, zmenáreň, WiFi pripojenie na internet, práčovňa, služby čistiarne, úschovňa batožín, bezpečné boxy, preprava áut, doktor na zavolanie, automat, kryté a vonkajšie banketové zariadenia k dispozícii pre až 250 ľudí, vhodné na svadby, slávnostné udalosti, konferenčné priestory, 4 miestnosti s A/V zariadením až pre 125 ľudí.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky.
Reštaurácia Efsdemele ponúka americké raňajky formou bufetu; hlavný bar ponúka nápoje, vrátane tradičných gréckych nápojov; Waves Bar nachádzajúci sa na strešnej záhrade, má v letných mesiacoch nádherný výhľad na záliv Saronic a ponúka osviežujúce občerstvenie, nápoje vrátane koktailov.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Atika alebo Attiki je grécky kraj ležiaci na rovnomennom poloostrove Grécka, ktorého súčasťou je aj hlavné mesto Atény. Vďaka Aténam a Pireu je dnes Atika vyspelým gréckym krajom, turistickým centrom a centrom maloázijských a pontských Grékov. Medzi významné mestá samozrejme patria Atény a potom Nea Ionia a Nea Syrni.

Aténska riviéra

Glyfada predstavuje predmestie mesta Atény, ktoré je považované za najkozmopolitnejšiu štvrť. Od centra Atén sa nachádza približne 20 min. jazdy autom. Nájdete tu množstvo reštaurácií a nočných klubov. Z obyčajnej rybárskej usadlosti je dnes najbohatšia oblasť Atiky. Názov Glyfada dostala vďaka studniam so slanou vodnou, ktoré sú pre túto oblasť typické.

Termín Počet dní Strava Odchod Cena

Cena zahŕňa: zvolený typ ubytovania, stravovania, príp. dopravy za dospelú osobu

Cena nezahŕňa: poistenie insolventnosti, komplexné poistenie, víza, pobytovú taxu, príplatok za jednoposteľovú izbu, príplatok za výhľad na more, príplatok za detskú postieľku a iné;
pri autobusovej doprave: poplatok za nástupné miesto, miestenku
pri leteckej doprave: palivové, servisné a manipulačné poplatky.

V cenovej kalkulácii pre konkrétny termín sú jednotlivé poplatky presne uvedené!