Super tipy
Last Minute info
Zaregistrujte sa a my Vám zašleme aktuálny Last Minute na Váš email


Kontakt
0915 836 563
045 532 5579

email: info@ckalexia.sk
Po-Pi: 9:00 - 17:00

Bonus a súťaž

Každý objednávateľ, ktorý si počas roka 2012 objedná zájazd z našej webovej ponuky získava bonus vo forme zľavy z ďalšieho zájazdu zakúpeného v roku 2012 z portálu ckalexia.sk.

Viac info...

Taliansko » Citybreaks, Miláno » Demidoff ***
Poloha

Tento očarujúci 3 hviezdičkový hotel sa nachádza v blízkosti centra Milána. Poskytuje svojim hosťom pohodlie a zároveň ponúka dokonalý a jednoduchý prístup k železničnej stanici. Hotel je ideálny hlavne pre nákupy vďaka jeho polohe. Nachádza sa na ulici Via Plinio, kúsok od Corso Buenos Aires. Stanica Milano Centrale, kde Vás dovezie transfer z letiska, sa nachádza 12 min. peši od hotela.

Ubytovanie

K dispozícií sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby.
Všetky izby sú priestranné, elegantne navrhnuté, zariadené tak aby Váš pobyt bol čo najpohodlnejší. Hotel Milan Demidoff ponúka hosťom izby s individuálne ovládanou klimatizáciou, ďalej medzi vybavenie izby patrí: ústredné kúrenie, medzinárodná káblová/satelitná TV vrátane anglických, francúzskych a amerických kanálov, prístup na internet, telefón. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu vrátane fénu a toaletných potrieb, požiarne hlásiče sú k dispozícii pre vašu bezpečnosť tak ako aj izbový trezor.

Služby hotela

24 hod. recepcia, výťah, izbová služba, služby faxu, trezor (recepcia), úschovňa batožín, bar, wifi pripojenie, klimatizácia, kreditné karty - akceptované.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky.
Začnite ráno s raňajkami v pokojnom a príjemnom prostredí, kde si môžete vybrať zo širokej škály raňajšieho pečiva. Raňajky sú podávané formou bufetu.
 

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov ako aj transfer z letiska do mesta a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Doporučený program

Je na Vás ako strávite voľné chvíle. My Vám doporučujeme nasledovný program:
1.deň - Prílet do Milána. Transfer do mesta na stanicu Milano Centrale. Následne peši/metrom do hotela. Individuálny program podľa času príletu.
2.deň – Prehliadka mesta: Biblioteca Ambrosiana, Santa Maria presso di San Satiro, Piazza del Duomo (Duomo di Milano, Royal Palace, Galleria Vittorio Emanuele), La Scala, Pinacoteca di Brera, Hrad Sforzesco, Semione Park.
3.deň - Prehliadka mesta: Santa Maria delle Grazie, Technické múzeum Leonarda da Vinciho, Sant´Ambrogio, Archeologické múzeum, Námestie Piazza Mercanti.
4.deň - Nesmú chýbať nákupy módneho oblečenia napr. v štvrti Quadrilateral. Milovníci futbalu by nemali vynechať futbalový štadión San Siro.
5.deň - Individuálny program podľa času odletu. Transfer zo stanice Milano Centrale na letisko. Odlet z Milána.
V prípade pobytu na 4 dni/3 noci odporúčame vynechať program 4. dňa.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky a príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do mesta a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, vstupy (múzeá a pamiatky), miestna taxa 1-5 €/osoba/noc (podľa kategórie hotela)

Orientačné ceny vstupov

Biblioteca Ambrosiana  - 15 €, Duomo di Milano - 7 € (schody) a 12 € (výťah), Pinacoteca di Brera – 10 €, Hrad Sforzesco – 3 €, Santa Maria delle Grazie – 6,5 €, Technické múzeum Leonarda da Vinciho 10 €, Archeologické múzeum – 5 €

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Ubytovanie:
Demidoff *** od 180 €
Sant Ambroeus Hotel *** od 184 €
Flora (Milano) *** od 262 €
Hotel Espana *** od 262 €
San Remo Hotel *** od 271 €

Citybreaks predstavujú zájazdy do hlavných európskych miest počas celého roka. Pozostávajú z leteckej dopravy, ubytovania v hoteli, vybranej formy stravovania, transferu z letiska do mesta a poistenia insolventnosti. Letecká doprava je realizovaná na pravidelných linkách a v cene je zahrnutá už aj s príručná batožina. Hotely sa nachádzajú priamo v centre mesta (nie na perifériách) a ubytovanie je možné na tri alebo štyri noci. Vďaka našim dovolenkovým balíčkom Citybreaks už nebude Váš výlet obmedzený konkrétnym programom, ktorého ste sa museli držať. Program Vášho zájazdu záleží len a len na Vás, nemáte obmedzený čas na prehliadku a nemusíte sa držať veľkej skupiny či sprievodcu. Odteraz máte možnosť isť tam kam Vás nohy zavedú a ostať tam, kde Vaše srdce poskočí radosťou. Inšpirovať sa môžete naším itinerárom a na cestu Vám pribalíme malý darček, vreckového sprievodcu. My Vám zabezpečíme zájazd a Vy si zabezpečíte neopakovateľné chvíle a nezabudnuteľné zážitky. Spoznajte nádherné mestá, malebné zákutia a úžasné turistické atrakcie podľa Vašich predstáv!

Miláno

Hlavné mesto Lombardie, si zamiluje snáď každý. Zatiaľ, čo ženy sa budú vyžívať v nakupovaní, muži sa vydajú smerom na futbalový štadión San Sire, kde si môžu pozrieť futbalový zápas AC Milána. No a mesto, ktoré je bohaté aj na historické pamiatky a múzeá, si obľúbia aj milovníci umenia. Móda, pamiatky, múzeá, historické uličky, opera, futbal, výborná kuchyňa, toto všetko sa skrýva v nádhernom meste Miláno, ktoré patrí medzi najbohatšie mestá v EÚ.

Rím

Večné mesto, o ktorom sme sa učili už ako malí školáci v základných školách, je hlavným mestom Talianska a regiónu Lazio. Mesto, kde vedú všetky cesty je zdobené nádhernými pamiatkami a v jeho uliciach máte možnosť obdivovať umeleckú tvorbu Rafaella, Michelangela, Berniniho a mnohých iných významných umelcov. Mesto, kde môžete ešte stále cítiť majestátnosť a pompéznosť silných panovníkov vďaka mnoho početným pamiatkam, sa pýši aj prívlastkom romantického mesta, ktoré je popretkávané drahými obchodmi, modernými budovami, kaviarňami, reštauráciami a ubytovacími zariadeniami.

Termín Počet dní Strava Odchod Cena

Cena zahŕňa: zvolený typ ubytovania, stravovania, príp. dopravy za dospelú osobu

Cena nezahŕňa: poistenie insolventnosti, komplexné poistenie, víza, pobytovú taxu, príplatok za jednoposteľovú izbu, príplatok za výhľad na more, príplatok za detskú postieľku a iné;
pri autobusovej doprave: poplatok za nástupné miesto, miestenku
pri leteckej doprave: palivové, servisné a manipulačné poplatky.

V cenovej kalkulácii pre konkrétny termín sú jednotlivé poplatky presne uvedené!